Baroková kožená posteľ LP1131


750,00 €


CENA POSTELE VRÁTANE ROŠTU :
talianska koža + pvc 750 € v AKCIÍ LEN DO KONCA DECEMBRA!!!
bežná cena 990 €
talianska celokoža 1.490 €

VONKAJŠIE ROZMERY POSTELE:
dĺžka 230 cm, šírka 200 cm, výška čela 110 cm

V PONUKE ROZMERY PRE MATRAC:
140 x 200
160 x 200
180 x 200 SKLADOM !!! dodanie okamžite
200 x 200 SKLADOM !!! dodanie okamžite

FARBA: farebné prevedenie podľa požiadaviek zákazníka. Výber z množstva farieb na našej predajni.

Posteľ je vystavená na našej predajni v Prievidzi. 

Pre zistenie dostupnosti postele – či je posteľ skladom, ohľadne prevedenia postele, kvality matracu, nočných stolíkov, posteľnej súpravy, objednanie úložného priestoru alebo výroby postele na mieru, kontaktujte predajňu.

Detaily

Masívny rám koženej postele ITALY DESIGN LINE je vyrobený z kvalitného dreva. Výplň čela postele tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s dlhou životnosťou. Posteľ je dodávaná v demonte, montáž je veľmi jednoduchá. Celá posteľ pozostáva z troch až piatich kartónov. Vo vnútri postele je priložený návod na jej montáž. Nočné stolíky sa dodávajú v celosti, nie je nutné nočné stolíky skladať – montovať, stačí ich vybrať z balenia. Ku koženým nočným stolíkom býva dodávaná sklenená polička. Súčasťou niektorých kožených postelí sú nočné lampy, prípadne posteľ disponuje zabudovaným osvetlením, ktoré dodáva posteli moderný vzhľad. Nie všetky postele je možné vyrobiť z úložným priestorom.

Rošt

Originálny rošt ITALY DESIGN LINE je súčasťou dodávky koženej postele. Rám roštu je pevnej a ľahkej kovovej konštrukcie. Cez stred roštu prechádzajú štyri prídavné konzoly kvôli dodatočnému spevneniu roštu. Na konštrukciu roštu sú uchytené predpäté vysokokvalitné vrstvené lamely vyrobené z kvalitného dreva, ktoré zabezpečujú správne rozloženie hmotnosti tela. Rošt ITALY DESIGN LINE je pri jeho nízkej hmotnosti veľmi pevný. Je možné ho používať s pružinovými, ako aj penovými matracmi, odporúčame však zakúpiť k posteli originál pružinový DESIGN LINE prípadne VEGAS matrac.

Matrac

Originálny ITALY DESIGN LINE matrac nie je súčasťou dodávky postele.
Pri kúpe koženej postele spolu s matracom platí cenové zvýhodnenie na matrac vo výške 50%. Matrac držíme skladom ako aj väčšinu kožených postelí. Rozmer matracu si zákazník zvolí či už jeden matrac v celosti alebo dva matrace. Na predajni Vám veľmi ochotne poradíme, povieme výhody či nevýhody rozmeru matracu, kvality, materiálov matracu aby ste sa ľahšie, slobodnejšie a správnejšie rozhodli vybrať správny matrac do Vašej postele.

Nočné stolíky:

Dostupnosť nočných stolíkov ku koženej posteli preveríme na požiadanie. Pri kúpe nočných stolíkov ku koženej posteli od ITALY DESIGN LINE platí cenové zvýhodnenie 20%.

Menšie odchýlky v rozmeroch postele sú vyhradené, fotografie postele sú ilustratívne. Postele je však možné vidieť na našej predajni ITALY DESIGN LINE v Prievidzi. Vystavených je 20 modelov kožených postelí, 2 detské kožené postele, približne 30 modelov kožených sedačiek, 1 látková sedacia súprava. V posteliach si zákazník môže vyskúšať širokú škálu matracov DESIGN LINE a VEGAS.   

   Baroková kožená posteľ je tohtoročným hitom. Čelo postele je z pravej hovädzej kože, zvyšné časti sú z pvc. Rošt je pevný, kovový, s drevenými lamelami, predelený štyrmi priečnymi kovovými konzolami čo mu dodáva vyššiu pevnosť. V strede je podopretý 3ma výškovo nastaviteľnými kovovými nohami. Posteľ je pevná, zošróbovaná v každom rohu minimálne 8 ks šróubov s metrickým závitom do matiek, vsadených do masívneho skeletu postele. Nepoužívame samorezné šrouby pre nosné časti postele. Táto dizajnová kožená posteľ bude klenotom vo Vašej spálni.  
Brand URL : http://luxusnydomov.sk